Trendy w dekoracjach ślubnych

Trendy w dekoracjach ślubnych

Ślub i wesele to uroczystości o scenariuszu, który można z dużą dozą prawdopodobieństwa przewidzieć. Nie można jednak powiedzieć, że każda uroczystość ślubna jest podobna. Wręcz przeciwnie! Skoro nie ma dwóch takich samych ludzi na świecie, to nie ma też dwóch takich samych uroczystości. Znakiem zmian na tym polu są chociażby trendy w dekoracjach ślubnych. Trudno, co prawda, mówić tu o przewrocie kopernikańskim, ale fakt jest taki, że na początku każdego roku kalendarzowego Pary Młode planujące ślub z niecierpliwością czekają, jak zostają ustalone trendy w dekoracjach ślubnych – w stylach, kolorach, dodatkach i innych szczegółach.

Nie jest sztuką pomieszać style i dodatki. To bowiem, co czasem zdaje się być miłym dla oka efektem uzyskanym przez przypadek, jest wynikiem drobiazgowych badań rynku ślubnego. Trendy w dekoracjach ślubnych zmieniają się sezonowo. I tak w sezonie 2016 były popularne wysokie wazony – ustawione w centralnej części stołu. Ważne jest także to, co nad stołami – czyli sufit i jego otoczenie. Obecnie hitem sal weselnych stały się wiszące lampy, lampiony i różne inne ozdoby, które poruszając się na niewidzialnych niemal linkach nadają salom bajkowy wygląd. Wśród oświetleniowych trendów w dekoracjach ślubnych królują także świece – których ciepło kojarzy się z przytulnością domowego ogniska.

Ze swego rodzaju luksusem zaś kojarzą się różne te elementy, które skrzą się srebrem albo złotem. Użycie ich zawsze jest mile widziane z tym, że trendy w dekoracjach ślubnych sugerują oszczędne użycie złota. Ono sprawdza się w większych salach – w tych mniejszych bezpieczniejsze jest użycie srebrnych dodatków.

Prawdziwą jednak sztuką jest umiejętny dobór kolorów. To kolejny sezon, w którym trendy w dekoracjach ślubnych wskazują na stosowanie kolorów pastelowych – stonowanych, relaksujących, spokojnych. Kolory te powinny powtarzać się w różnych elementach – nie tylko w dodatkach, ale i ubiorach, a także na stołach – jako kolorowe szkło. Nie od tego roku kolorowe słoiczki, wazoniki oraz inne elementy szklane sprawiają, że chcąc nadążyć za trendami w dekoracjach ślubnych Pary Młode uważają je za swoiste „must have”. We wszystkim jednak warto stosować umiar. W końcu to wesele jest dla człowieka, a nie człowiek dla wesela.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 150px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://onelove.catanisthemes.com/wp-content/themes/onelove/images/default/bg-page-title.jpg); }