Dekoracja stołów weselnych

Dekoracja stołów weselnych

Dla Państwa Młodych organizujących ślub i wesele dekoracja weselnych stołów to ważna kwestia, ale i wyzwanie. Oczywiście, zawsze możemy całość skwitować zwykłym, białym obrusem i paroma sztucznymi kwiatkami. Jednak jeśli chcemy, aby stoły wyglądały zachwycająco – warto pomyśleć odrobinę dłużej nad ich aranżacją. Wśród wielu weselnych przygotować aranżowanie stołów może być naprawdę przyjemnym zajęciem! Dodatkowo przedmioty, które znajdą się na stole mogą swoim charakterem nawiązywać do obecnej pory roku.

Jakie elementy powinny znaleźć się na stole?

Na zastawę stołową oraz sztućce często nie mamy wpływu, bo zastawę stołową zapewnia nam dom weselny czy też lokal, w którym organizowana jest impreza. Dobrą wiadomością jest jednak to, że zazwyczaj zastawa stołowa jest po prostu klasycznie biała i pasuje do wszystkiego, co dodatkowo chcielibyśmy umieścić na stołach. Przeglądając popularny portal ślubny za pewne naszą uwagę zwróci fakt, że nie ma do końca sprecyzowanego jakie elementy koniecznie muszą znaleźć się na stole – obok zastawy wszystko inne wydaje się opcjonalne. Na pewno bardzo przydatne będą specjalne serwetki, które możemy dobrać w odpowiednim wzorze i kolorze. Dodatkowo na stole można umieścić etykietkę z jego numerem oraz poszczególne etykietki z podpisanymi miejscami dla gości, co ułatwia ich rozlokowanie na sali. Takie etykietki wcale nie muszą być nudne – możemy spróbować sami je zaprojektować i wydrukować, albo taki projekt zamówić.

Kwiatowe dekoracje

Wyglądają bardzo romantycznie i są najprostszą i najbardziej efektowną dekorację każdej sali weselnej. Niejeden blog ślubny podpowie nam jak dobierać kwiaty i w czym je umieścić. Jeśli jednak nie czujemy się mocni w takich kwiatowych klimatach – zawsze możemy zgłosić się do florystki, która takie kompozycje dla nas przygotuje. Kwiaty mogą luźno leżeć na stole, ale mogą też kaskadami spływać z wysokich, szklanych wazonów. Warto też wybierać kwiaty sezonowe, a ich kolor dobrać do innych elementów wystroju stołu weselnego.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 150px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://onelove.catanisthemes.com/wp-content/themes/onelove/images/default/bg-page-title.jpg); }